41

Rzecznik patentowy Łódź, Skarga na komornika, Abonament tele polska

Czy wiesz, że nawet kilka milionów Polaków nie płaci abonamentu RTV? Poczta Polska wykonuje masowe egzekucje długów. Wiele osób twierdzi, że jeśli nie ogląda telewizji lub kanałów należących do telewizji publicznej, to opłata ich nie dotyczy. Dodatkowym argumentem jest fakt, że wielu z nas opłaca abonament za telewizję cyfrową. To nic nie zmienia, ponieważ abonament Tele Polska nadal nas dotyczy. Jeśli nie wyrejestrowaliśmy odbiorników, to musimy liczyć się z tym, że być może to właśnie do nas trafi wezwanie do zapłaty. W znacznie gorszej sytuacji są osoby, które kiedyś płaciły owy abonament, jednak zaprzestały. Są oni ścigani w pierwszej kolejności. Jeśli obawiasz się, że Twoje dochody zostaną przejęte przez komornika, sprawdź wcześniej, czy posiadasz zadłużenie. Możesz zadzwonić na infolinię Poczty Polskiej i zapytać o stan swojego zadłużenia.
Myślisz, ze komornik może wszystko, a jego czynności nie podlegają żadnej kontroli. Nic bardziej mylnego. Bardzo często mamy wątpliwości czy postępowanie egzekucyjne jest przeprowadzane prawidłowo. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest skarga na komornika. Sąd szczegółowo przeanalizuje wykonywane czynności, w celu wykrycia nieprawidłowości.
Rzecznik patentowy Łódź udzieli Ci nie tylko fachowego wsparcia dotyczącego ochrony patentowej, ale również przydatnych porad dotyczących m.in. zwalczania nieuczciwej konkurencji, rozwiązywania sporów o domeny internetowe, warunkach umowy know-how oraz wielu innych spraw, które przyczyniają się do rozwoju Twojej działalności.

Rzecznik patentowy Łódź, Skarga na komornika, Abonament tele polska
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)
About the author: