67

Licencja detektywa

Tobie też może się to przydarzyć.

Jesteś głową rodziny. Starasz się ją chronić na wszelkie sposoby. Bezpieczeństwo członków rodziny to dla Ciebie priorytet. Niestety wszystkich zagrożeń nie przewidzisz. Twoja żona, dzieci mogą stać się ofiarami porywaczy. Uprowadzenia dla okupu, zdarzają się częściej, niż myślisz. Nie trudno się domyślić, że czujesz się mocno sparaliżowany strachem.
W głowie masz różne myśli. Wyobraźnia podsuwa Ci najgorsze scenariusze. Trudno działać w stresie. Jednak dla dobra swoich bliskich musisz zachować zimą krew. Powiadamiasz policję. Oni będą wiedzieć co zrobić i jak się zachować w tej sytuacji. Sposoby działania przestępców są im dobrze znane.
Ufasz policji, ale uważasz, że to nie wystarczy. Dlatego decydujesz się zatrudnić prywatnego detektywa. Nie zważasz na to, czy jest on kontrowersyjny, czy nie. Licencja detektywa również nie jest sprawą najważniejszą. Ty oczekujesz od niego skutecznego działania. Żywisz nadzieję, że współpraca prywatnego detektywa z policją przyniesie wymierne rezultaty. A ty w końcu odzyskasz swoją rodzinę.

Licencja detektywa
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)
About the author: