43

Adwokat Olsztyn sprawy rodzinne

Z moim bratem ostatnio nie żyję za dobrze. Nie wiem dlaczego, ale jemu coś po prostu odbiło i się do mnie nie odzywa mimo, że nie ma do tego żadnego powodu.
Sprawę jednak pogorszył fakt, że cały dom rodzinny został przepisany na niego, a mi tak na prawdę nic się nie dostało. Nie byłam zadowolona, ale życie toczy się dalej i nie można przez jedną rzecz tracić połowę swojego czasu na rozmyślanie. Postanowiłam jednak, że kiedyś wynajmę adwokat Olsztyn sprawy rodzinne powinny być jednak posegregowane, tak, jak to powinno być. Nie muszę chyba mówić, że w głębi serca jednak czułam odrobinę żalu do mojej mamy.
Do dnia dzisiejszego niestety nie wiem, dlaczego najbliższa mi osoba postąpiła w ten sposób. Byłam i jestem i pewnie jeszcze długo będę niezadowolona. Niby nic wielkiego się nie stało, ale uważam, że do tego domu zarówno ja, jak i mój brat mieliśmy takie same prawa.
Teraz przynajmniej mam nauczkę, że jeżeli kiedyś będę chciała coś podarować swoim dzieciom, to przede wszystkim zrobię to sprawiedliwie.

Adwokat Olsztyn sprawy rodzinne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About the author: